Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Topolčany ako vybaviť
 
 

Povolenie na predaj výrobkov počas podujatí Topoľčianske hody, Veľký Topoľčiansky jarmok, Vianočné trhy

Kde vybavíte

Na odbore starostlivosti o občanov, podnikateľských činností a školstva, I. poschodie Mestského úradu, Námestie M. R. Štefánika 1/1, Topoľčany, vstup C, číslo dverí 224.

K vybaveniu potrebujete

  • Vyplnenú žiadosť o vydanie povolenia na predaj výrobkov na trhovisku
  • Všetky potrebné doklady uvedené v prílohe žiadosti o vydanie povolenia na predaj výrobkov na trhovisku – podľa predávaného sortimentu (viď formulár).

Poplatok

Podľa schváleného cenníka na Topoľčianske hody, Veľký Topoľčiansky jarmok, Vianočné trhy v príslušnom kalendárnom roku.

Lehota na vybavenie

Do 30 dní od podania žiadosti.

Počas predaja miest na hody, Veľký Topoľčiansky jarmok (počas týždňa pred konaním danej akcie) a zaplatení poplatku za miesto priamo v organizačnom štábe hodov, jarmoku. Počas vianočných trhov v pokladni MsÚ Topoľčany, vstup C, č. d. 107.

Legislatívna úprava

Zákon č. 178/1998 Z. z. o podmienkach predaja výrobkov a poskytovania služieb na trhových miestach a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov.


 

Formuláre na stiahnutie

Ziadost_o_vydanie_povolenia_na_predaj_vyrobkov_na_trhovisku.odt(10.3 kB)Žiadosť o vydanie povolenia na predaj výrobkov na trhovisku (editovateľné)
Ziadost_o_vydanie_povolenia_na_predaj_vyrobkov_na_trhovisku.docx(17.3 kB)Žiadosť o vydanie povolenia na predaj výrobkov na trhovisku (editovateľné)
Ziadost_o_vydanie_povolenia_na_predaj_vyrobkov_na_trhovisku.pdf(198.5 kB)Žiadosť o vydanie povolenia na predaj výrobkov na trhovisku (needitovateľné)

Lokalizácia kancelárie č. 224

bez názvu

 


Úvodná stránka