Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Topolčany ako vybaviť
 
 

Umiestnenie do zariadenia pre seniorov

Kde vybavíte

Na odbore starostlivosti o občanov, prízemie Mestského úradu, Námestie M. R. Štefánika 1/1, Topoľčany, číslo dverí 100, telefónne číslo 038/5340100.

K vybaveniu potrebujete

  • Žiadosť o posúdenie odkázanosti na sociálnu službu. K žiadosti je potrebné doložiť fotokópie aktuálnych lekárskych nálezov od odborných lekárov (nie starších ako 6 mesiacov). Na základe žiadosti bude vyhotovený posudok a rozhodnutie o odkázanosti na sociálnu službu v zariadení pre seniorov.
  • Po vyhotovení posudku a rozhodnutí o odkázanosti na sociálnu službu je potrebné kontaktovať priamo zariadenie pre seniorov. V prípade záujmu o umiestnenie v Zariadení pre seniorov Komfort, ktoré je zriadené mestom Topoľčany nájdete všetky potrebné náležitosti na web stránke www.komfort.topolcany.sk.
  • Poradovník čakateľov pre umiestnenie do Zariadenia pre seniorov Komfort môžete nájsť TU

Lehota na vybavenie

Do 30 dní.

Legislatívna úprava

Poskytovanie sociálnych služieb v zaraideniach pre seniorov upravuje § 35 zákona č. 448/2008 Zz o sociálnych službách


 

Formuláre na stiahnutie

Ziadost_o_posudenie_odkazanosti_na_socialnu_sluzbu.odt(74.8 kB)Žiadosť o posúdenie odkázanosti na sociálnu službu (editovateľné)
Ziadost_o_posudenie_odkazanosti_na_socialnu_sluzbu.docx(79.1 kB)Žiadosť o posúdenie odkázanosti na sociálnu službu (editovateľné)
Ziadost_o_posudenie_odkazanosti_na_socialnu_sluzbu.pdf(229.1 kB)Žiadosť o posúdenie odkázanosti na sociálnu službu (needitovateľné)

Lokalizácia kancelárie č. 100

Lokalizácia kancelárie č. 100

Lokalizácia kancelárie č. 100


 


Úvodná stránka