Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Topolčany ako vybaviť
 
 

Uvítanie detí do života

Topoľčianska radnica pamätá aj na najmenších obyvateľov mesta Topoľčany. Na požiadanie rodičov, z ktorých by mal mať aspoň jeden trvalé bydlisko v meste Topoľčany, pripraví slávnostné uvítanie novorodenca do života. Nezabudnuteľný okamih v kruhu najbližších bude novému obyvateľovi Topoľčian pripomínať dar samosprávy – plaketa „ Moje rodisko – mesto Topoľčany.“

Slávnosť uvítania dieťaťa do života sa koná po dohode s rodičmi v obradnej sieni Mestského úradu v Topoľčanoch  na Námestí M.R. Štefánika v Topoľčanoch, spravidla v piatok, prípadne v sobotu. Obrad   trvá cca. 15 minút.

Ak majú rodičia záujem o zapísanie ich dieťatka do pamätnej knihy mesta Topoľčany a uvítanie do života nového občana mesta Topoľčany, je potrebné vypísať prihlášku nachádzajúcu sa v časti formuláre na stiahnutie a následne ju poslať e-mailom  na adresu: matrika@topolcany.sk ( prípadne ju môžete poslať poštou na adresu: Mesto Topoľčany  - Mestský úrad, Nám. M.R. Štefánika 1/1, 955 01 Topoľčany), prípadne ju priniesť osobne. Po doručení prihlášky vás budú kompetentní pracovníci kontaktovať pre konkrétne dohodnutie termínu konania obradu.


 

Lokalizácia kancelárie č. 110 a Galérie

Lokalizácia kancelárie č. 110 a Galérie mesta Topo

Lokalizácia kancelárie č. 110 a Galérie mesta Topoľčany


 


Úvodná stránka